Kdo jsem....

O dětech se říká, že jsou to nejlepší kritici. Buď se jim to líbí, nebo ne, buď jim to padne do oka, nebo zkrátka o to pohledem ani nezavadí. Mají svůj vlastní vytříbený dokonalý vkus, který jim dává smysl. Nám rodičům samozřejmě ne – „Nemůžeš si přece obléct červené punčošky, zelenou sukni s modrými proužky a oranžové tričko.“ „A PROČ NE?“ A to je pravda, vlastně PROČ NE.

Proto jsem pustila uzdu nejen své fantazii, ale i fantazii mých dětí, které mi pomáhají kombinovat barvičky a látky tak, aby to zapadlo do jejich představ. A někdy to jsou kombinace docela šílené.

Narozením mých dvou dcer jsem si uvědomila, jak je krásné mít fantazii, nápady, barevné myšlenky. To se snažím promítat do mých výrobků.

K šití používám převážně české látky. Ráda také používám látky designové od zahraničních tvůrců, které se vyznačují vysokou originalitou a barevností. Mám ráda barvy, syté i pastelové.

Šiji nejen ze 100% bavlněných pláten, ale i z látek chlupatých – buď tzv.Minky (látka s nízkým na omak velmi příjemným chloupkem) nebo SoftFleece a Coral Fleece (látky s delším chloupkem). Tyto látky mají také atesty pro děti do 3 let.

Každý kousek je originál, nenajdete 2 stejné, vše je ušito s láskou a velkou chutí.

            Iva Faltýnková